Předběžný program

Těšit se můžete na přehled nejmodernějších MW technologií a uvedení novinek na trh od světově známých výrobců RACOM, Ericsson, Ceragon a SIAE.
- Zajímají Vás aktuální novinky a trendy ve výstavbě PtP spojů?
- Chcete se dozvědět více o možnostech multibandových skoků, nebo o retranslaci nejen v pásmu 80 GHz? Máme reálně zkušenosti, jak instalace probíhaly a jak spoje fungují v průběhu času.
- Jak dimenzovat napájení na Vašich sitech?
- Nebo věčné téma, jak vyřešit vnitřní síť pro B2B zákazníky, aby služba, kterou dodáváte, fungovala i z jejich pohledu perfektně?
To vše a mnohem víc na Vás bude čekat pod jednou střechou.

Tématem v hlavním konferenčním sále budou změny v nelicencovaných kmitočtových pásmech.
- Řeč bude o změnách v 5 GHz, o certifikacích a produktech.
- Porovnáme výkony zařízení 5 GHz OFDM, OFDMA a TDMA.
- Probereme technologie v pásmech 60 GHz.
- Pro WISP bude zajímavým tématem pásmo 26 GHz a informace o 5G technologiích v pásmech pro pevnou službu, které jsou dosažitelné pro náš segment trhu.
- Dotkneme se i regulace, například často bezdůvodné a necitlivé snahy Národního úřadu pro kybernetickou bezpečnost omezovat možnost výběru dodavatelů technologií do telekomunikačních sítí.

Máme pro Vás připravené tematické okruhy s postupy, měřením a troubleshootingem v optické výstavbě, spolu s novinkami ze stavební legislativy, důležité pro výstavbu optických sítí. V době konání konference bude zřejmé, zda a v jaké podobě prošly novely důležitých střechových zákonů – stavebního a o elektronických komunikacích.

Důležitou součástí programu jsou workshopy, které budou navazovat na konferenční program a rozšiřovat jej o bezpečnost práce, práci ve výškách a ochranu proti přepětí.

Přesný harmonogram akce upřesníme v následujících týdnech, zatím si v kalendáři zakroužkujte datum 19.08.2021 – ISP Futuretec.